O mně

Narodila jsem se do hudební a taneční rodiny, můj tatínek byl také fotograf. Mé dětství se proto vyvíjelo v tomto duchu. Už od 6 let, jsem začala zpívat a tancovat. Jezdili jsme po celé ČR i mimo. V lidové škole jsem se dostala i k herectví a již v osmi letech poprvé natáčela v televizi. Ani toto prostředí mi tudíž není cizí. Zúčastnila jsem se i pěveckých soutěží, kde jsem dosáhla několik úspěchů.

Několik let jsem hrála na akordeon, klavír, banjo, bubny a kytaru, na kterou hraji stále.

Od 17 let do současnosti se věnuji modelingu. Účastnila jsem se mnoha castingů, focení, přehlídek a působila jsem také jako hosteska. S nabídkami na modeling a focení mě nejčastěji oslovují české návrhářky. Několik úspěchů v tomto oboru mám i mimo naší republiku. Také pomáhám s návrhy oblečení, zejména šatů, což mě velice baví.

Po absolvování desítek škol a školení se zaměřením na modeling jsem se v roce 2001 stala ředitelkou agentury pro reklamu a film. V roce 2004 jsem si založila vlastní modelingovou agenturu, která se zabývala organizováním módních přehlídek. Dále pak moderováním, tvorbou choreografie, barevným laděním jednotlivých modelů, výběrem designérů na módní přehlídky včetně hudby, která se spolu s mluveným slovem zpracovává v nahrávacím studiu. Agentura také poskytovala veškerou organizaci celých akcí včetně reklamy, vyhledávání sponzorů, nových partnerů, školení manekýnek, modelek, hostesek, sekretářek, mužů a žen na vyšších postech. Mimo to agentura podporovala projekty pomáhající onkologicky nemocným dětem, např. Nadační fond dětské onkologie Krtek Brno.

Agentuře se dařilo, bohužel jsem prodělala vážnou dopravní nehodu a měla vleklé zdravotní problémy. Procházela jsem těžkým obdobím, přišla jsem v té době o svou maminku, která byla dlouhodobě léčena s onkologickými potížemi. Následně jsem kvůli zdravotním problémům s páteří byla nucena činnost agentury bohužel pozastavit.

V době činnosti agentury jsem pomáhala v neziskovém sektoru a vzhledem k tomu, že jsem se roky pohybovala v nemocnicích, moje touha pomáhat se ještě zvýšila. Jako zdravá jsem chodila bavit pacienty a jako nemocná jsem stále přemýšlela, jak se opět moci vrátit k podnikání a k tomu, co mě baví a naplňuje.

Při návštěvách a pobytu v nemocnici, kdy jsem byla také pacientkou, jsem přišla mnohokrát do styku s onkologicky nemocnými. To také zvýšilo mé sociální cítění a mou potřebu pomáhat. Dokážu se empaticky chovat k těmto nemocným lidem i k lidem jim blízkým. Vím, co cítí a ráda bych se ubírala tímto směrem. Proto chci podporovat tyto organizace způsobem, jakým to umím nejlépe, tj. pořádáním kulturních akcí různých typů jejichž zisk je použit pro pomoc. Například nadační fond Pink Buble pro onkologicky nemocné náctileté a dospělé po celé ČR, dále pak NFDO Krtek, se kterým jsem již před lety spolupracovala, nebo Základní škola speciální a praktická Jihlava, organizace Debra, Kavárna Dílna handicap, Dobrotety, Maják pro život. Mimo spolupráce s těmito a dalšími oragnizacemi také spolupracuji s jednotlivci, kteří potřebují pomoc.

V r. 2012 jsem začla spolupracovat s agenturou Arabela production, Arabela team a Animal Actors, se kterou spolupracuji i nadále.

Dále se věnuji modelingu, pořádám dětské školičky a také kulturní akce – venkovní i vnitřní, slavnosti různého typu, výročí obce, divadla, koncerty, pouti, dětská a jiná představení, zábavy, plesy, firemní večírky, besedy, školící a vzdělávací programy, preventivní pořady, workshopy, fotokoutky, sportovní utkání s celebritami, fashion a mode show, charitativní akce, dětské dílničky, oslavy firemní i soukromé, módní přehlídky, focení, různé soutěže, plesy, písničkové programy pro děti, pohádky, adrenalinové atrakce, letecké dny, barmanské a ohnivé show, předtančení, akce na míru, operety, středověké akce, živá zvířata- zvířecí herci (lev, tygr, medvíďata, ocelot-vystupující i v reklamách v TV, dále pak koně a poníci).. atd.

 

Výčet absolvovaných školení a kurzů.

školení – kurz – Nové pojetí personalistiky ( Hospodářská komora – Jihlava )
školení – Metoda logického rámce ( tc management)
školení – Evropské fondy „aktuálně“ (Praha –Krajský úřad)
školení – Fondy a dotace EU ( Hospodářská komora – Jihlava )
školení – Výběr a zapracování prodejního personálu ( AZ – Dialog )
školení – Prodejní dovednosti ( AZ-Dialog ) zakončeno testy na 99%
školící program modelek – NF consulting
Lidová škola umění – obor literárně-dramatický ( 2 roky )
Lidová škola umění – obor –herectví ( 2 roky )
školení – administrativa a hospodářská korespondence
letní škola hostesek, barmanský kurs, jízda na koních– agent. DFC a Scarlet (Brno-Třebíč)
školení sekretářek, žen na vyšších postech, hereček, hostesek, manekýnek a modelek – LG ( Jihlava – Stonařov )
odborná stáž na referentském postu v oboru valivová ložiska a stacionární převodové skříně – ZPV Group s. r. o. Brno
kurz manekýnek a fotomodelek Scarlet ( Třebíč )
kurzy moderních a bříšních tanců 7 let
kurzy standartních a latinskoamerických tanců 5 let
škola – zpěv a hra na kytaru 10 let, ( s vystupováním po ČR, SK a v Rusku ), akordeon 3roky
škola – sborový zpěv 6 let
souboru Vysočan 14 let (s vystupováním po celé ČR, v zahraničí a v TV)
propagace, aranžování, vizual 3 roky
vedení souboru Dřeváček 2 roky
mateřský jazyk Český – dobrá znalost a komunikace
– částečně znalost Německý jazyk a lépe Ruský jazyk, nyní se učím anglicky a španělsky– dříve učitelka Ruského jazyka nižších stupňů–      doučování (příležitostně)
ovládání PC – operační systémy – Microsoft XP, Linux, Word, Excel, dobrá orientace na internetu
modeling v ČR i v zahraničí
kurz pro výkup zlata a určování ryzosti